Śledź nas na facebooku

Środki czyszczące

Środki czyszczące Jest 119 produktów.

Środki czyszczące mają ogromne znaczenie podczas pracy. Polecane przez nas środki dostosowane są do każdego rodzaju zabrudzenia. Posiadamy środki do maszyn i urządzeń czyszczących oraz środki do gastronomii czy sanitariów. W ofercie szeroka gama produktów do prania dywanów, wykładzin i tapicerki. W naszym sklepie znajdzies chemię takich producen...

Środki czyszczące mają ogromne znaczenie podczas pracy. Polecane przez nas środki dostosowane są do każdego rodzaju zabrudzenia. Posiadamy środki do maszyn i urządzeń czyszczących oraz środki do gastronomii czy sanitariów. W ofercie szeroka gama produktów do prania dywanów, wykładzin i tapicerki. W naszym sklepie znajdzies chemię takich producentów jak Kleen, Prochem, Stockmeier oraz chemię sygnowaną naszym logiem.

Więcej
 • Stockmeier

  Profesjonalne środki czyszczące w formie koncentratów niemieckiech firmy Stockmeier. Oferujemy profesjonalą chemię do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni zmywalnych. Koncentraty czyszczące do maszyn czyszczących i szorowarek przemysłowych.  Specjalistyczne środki do prania i szamponowania dywanów i wykładzin. Koncentraty i nabłyszczacze do zmywarek gastronomicznych. Chemia do mycia przemysłowego obietków, szkół, magazynów i hal produkcyjnych. W ofercie posiadamy wysokospecjalistyczne środki czyszczące Stockmeier Chemie do usuwania polimerów, śladów po kółkach gumowych oraz do czyszczenia posadzek z substancji oleistych i chłodziw .

  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną Stockmeier Chemie. Zadzwoń tel. 721 065 666 i zapytaj. Pomorzemy dobrać odpowiednie środki chemiczne i rozpiszemy plan higieny dla obiektu. 

 • Kleen

  Firma KLEEN PURGATIS GmbH założona została w Opolu, w 1882 roku. Obecnie firma wchodzi w skład grupy kapitałowej BUDICH-Gruppe.KLEEN PURGATIS GmbH to 128-letnia tradycja w tworzeniu produktów najwyższej jakości ,doświadczenie i wiedza w tworzeniu preparatów chemicznych do czyszczenia i pielęgnacji o szerokim zastosowaniu.

 • ktrade.pl

  Profesjonalne środki do prania dywanów, wykładzin oraz tapicerki samochodowej. Wysoka jakość w przystępnej cenie.

 • Prochem

  Specjalistyczne środki do prania dywanów, wykładzin oraz tapicerki. Produkty dedykowane oraz profesjonalne odplamiacze. Firma Prochem, należy do światowej czołówki producentów chemii profesjonalnej. W ofercie tego producenta znajdziemy płyny oraz proszki do odkurzaczy piorących. Profesjonalne prespray- e, płukanki oraz odplamiacze.

na stronę
119 produktów