Śledź nas na facebooku

Kleen

Kleen Blue Star Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

Kleen Blue Star

Najpopularniejszy środek do czyszczenia, doskonale rozpuszcza tłuszcze. Wzmocniony mikroemulsją.

Więcej szczegółów

New

99 szt.

204,66 zł brutto

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

Zoptymalizowany i silny środek czyszczący o właściwościach pielęgnacyjnych. Dzięki zawartości mikroemulsji posiada wzmocnioną siłę rozpuszczania cząsteczek brudu, tłuszczy, oleju. Słabo pieniący system środków powierzchniowo czynnych - nadaje się do zastosowania w automatach czyszczących. Usuwa również gumę, ślady po atramencie i długopisie. Czyści gruntownie i szybko. Wysycha nie pozostawiając śladów, nadaje połysk. Pozostawia przyjemny, świeży zapach.

ZASTOSOWANIE:
Środek do mycia wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody, takich jak PCV, linoleum, gładki kamień, nie glazurowany klinkier, płytka podłogowa, zabezpieczony parkiet, korek, guma, ceramika, metal. Z uwagi na szybkie wysychanie, szczególnie nadaje się do bieżącej pielęgnacji podłóg zabezpieczonych powłoką polimerową oraz powierzchni, które zaraz po umyciu mają być uczęszczane. Stosowany do mycia powierzchni twardych (maszyn, linii produkcyjnych) w przemyśle przetwórstwa spożywczego.
Może być również zastosowany do mycia w automatach czyszczących-zbierających.

SPOSÓB UŻYCIA:
Do czyszczenia bieżącego zamkniętych i zabezpieczonych powierzchni wystarczy 20-40 ml środka na 8 litrów wody. Do czyszczenia podłóg nie zabezpieczonych zaleca się roztwór 50-80 ml na 8 litrów wody. Mycie automatem czyszcząco-zbierającym ? 10-15 ml na 1 litr wody. Uporczywe zabrudzenia lub zarysowania mogą być usuwane środkiem nie rozcieńczonym.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd ................................ klarowny, niebieski płyn
Zapach ................................ przyjemnie świeży
Konsystencja ....................... rzadki
Gęstość................................ 1000 g/l
Wartość pH w koncentracie .... 8-9

SKŁAD WG ZALECEŃ UE

Napisz opinię

Kleen Blue Star

Kleen Blue Star

Najpopularniejszy środek do czyszczenia, doskonale rozpuszcza tłuszcze. Wzmocniony mikroemulsją.

Napisz opinię

30 podobnych produktów: