Śledź nas na facebooku

Środki czyszczące

Kleen Piccomat DC 10 litrów Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

Kleen Piccomat DC 10 litrów

ntensywny,alkaliczny środek czyszczący do usuwania zabrudzeń ropopochodnych i smarów. Do stosowania w zakładach przemysłowych i warsztatach.

Więcej szczegółów

Kleen PURGATIS

121.922

New

100 szt.

195,57 zł brutto

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:
Intensywny i bardzo skuteczny, alkaliczny środek do czyszczenia o właściwościach rozpuszczających. Usuwa nadbudowane, zabrudzenia, zaschnięte osady. Doskonale rozpuszcza wszelkie zabrudzenia ropopochodne, smary nadaje się do zastosowania w automatach myjących. Do stosowania w dwuetapowym procesie czyszczenia..

ZASTOSOWANIE:
Przeznaczony doczyszczenia wszelkich twardych powierzchni odpornych nawodę i alkalia stosowanych w zakładach przemysłowych i obiektach warsztatowych. W razie wątpliwości, zaleca się sprawdzenie odporności danej powierzchni na alkalia. Nie nadaje się do czyszczenia gumy, linoleum, lastryko, asfaltu, korka, marmuru, a także nie lakierowanego drewna i parkietu.


SPOSÓB UŻYCIA:
Czyszczenie gruntowne: 0,5-2 litra środka rozpuścić w 8 litrach wody. Zastosowanie jako uniwersalny środek czyszczący: 40-80 ml na 8 litrów wody. Czyszczenie maszynowe: stosowaćroztwór 1%. W zależności od rodzaju zastosowania rozprowadzić automatem szorująco-zbierającym lub maszyną jednotarczową, pozostawić na 5 -10 min, następnie czyścić odpowiednio przy użyciu tych samych urządzeń. Zebrać wytrącony brud, spłukać wodą, płukanie powtórzyć kilkakrotnie, wytrzeć na sucho lub odessać wodę odkurzaczem.

DANE TECHNICZNE:
Wygląd  ........................................................  klarowny, żółto-zielony płyn
Zapach  .........................................................  świeży
Konsystencja  ............................................  rzadki
Gęstość.........................................................  1090g/l
Wartość pH w koncentracie ............. 14

SKŁAD WG ZALECEŃ UE

Napisz opinię

Kleen Piccomat DC 10 litrów

Kleen Piccomat DC 10 litrów

ntensywny,alkaliczny środek czyszczący do usuwania zabrudzeń ropopochodnych i smarów. Do stosowania w zakładach przemysłowych i warsztatach.

Napisz opinię

30 podobnych produktów: