Śledź nas na facebooku

Odkurzacze

 • dotpay

  dotpay

Odkurzacze Jest 124 produktów.

Odkurzacze w tej kategorii to profesjonalne odkurzacze Numatic, sprzęt czyszczący przeznaczony do odkurzania na sucho,mokro jak i do prania dywanów,wykładzin i tapicerek.

Rury wykonane ze stali nierdzewnej, metalowe złączki, mosiężne dusze, tworzywa od podwyższonej wytrzymałośći .Odkurzacze do zbierania mokrych zanieczyszczeń posiadają zabezpie...

Odkurzacze w tej kategorii to profesjonalne odkurzacze Numatic, sprzęt czyszczący przeznaczony do odkurzania na sucho,mokro jak i do prania dywanów,wykładzin i tapicerek.

Rury wykonane ze stali nierdzewnej, metalowe złączki, mosiężne dusze, tworzywa od podwyższonej wytrzymałośći .Odkurzacze do zbierania mokrych zanieczyszczeń posiadają zabezpieczenie przed zalaniem turbiny.

Producentem urządzeń czyszczących jest znana Angielska firma Numatic. Swietnie sprawdzają się jako odkurzacze profesjonalne w biurach, hotelach, myjniach i firmach sprzątających, ale nadają się także do domu.

Każdy odkurzacz posiada 2 letnią gwarancję i jest przeznaczony do pracy ciągłej. Firma Numatic projektuje maszyny czyszczące z myślą o długoletnim użytkowaniu.

Wszystkie sprzęty można, doposażyć dodatkowo w filtry antyalergiczne, turboszczotki.

 

Więcej
 • Profesjonalne do biur

  Proponujemy Państwu szeroką gamę odkurzaczy profesjonalnych do sprzątania biur, budynków urzyteczności publicznej, banków etc. Wszystkie odkurzacze Numatic, można scharakteryzować hasłem "kup i zapomnij", zostały wykonane tak by działały bezawaryjnie przez wiele lat. Ergonomiczna budowa, tworzywa o podwyższonej wytrzymałości i przemysłowe turbinny ssące to niezaprzeczalne atuty tych urządzeń czyszczących. Każdy odkurzacz posiada dedykowany, bogaty zestaw wyposażenia w standardzie. Maszyny do sprzątania Numatic, różnią się wielkośćią worków i zbiorników na zanieczyszczenia. Każdy odkurzacz może być wyposażony dodatkowow w turboszczotkę. Dla wymagających klientów, mamy przygotowany zestaw odkurzczacz profesjonalny i elektroszczotka zasilana własnym napędem.

 • Profesjonalne do hoteli

  W naszej ofercie posiadamy profesjonalne odkurzacze hotelowe dla segmentu HORECA. Są to urządzenia czyszczące z wyciszoną pracą silnika, doskonale tłumią wszystkie drgania i pracę turbiny ssącej odkurzacza. Zaawansowany system tłumienia dźwięków sprawia iż są to idealne odkurzacze dla hoteli i biur, gdzie ważna jest cisza i spokój pracowników jak i klientów. Te ciche maszyny do sprzątania posiadają różne wielkości zbiorników na brud oraz zróżnicowane wyposażenie. Jesteśmy w stanie dopasować odkurzacz profesjonalny idealnie do Państwa potrzeb. Dodatkowo oferujemy turboszczotki, elektroszczotki i worki do odkurzaczy Numatic.

 • Profesjonalne na sucho

  Najwyższej jakości odkurzacze przemysłowe do zbierania suchych zanieczyszczeń. Wszystkie odkurzacze profesjonalne przedstawione w tej kategorii, to sprzęt najwyzszej klasy.Maszyny czyszczące do zbierania suchych zanieczyszczeń zostały wyposażone w przemysłowe turbiny Ametek, oraz posiadają system by-pass, umożliwiający pracę ciągłą. Niektóre modele odkurzaczy Numatic zoptymalizowano pod kątem filtracji drobnych pyłów. Akcesoria takie jak ssawy, rury i przewody ssące zostały wykonane z komponentów o podwyższonej trwałości na uszkodzenia mechaniczne. Zbiorniki odkurzaczy wykonano ze stali nierdzewnej lub tworzyw o podwyższonej trwałości. Na życzenie możemy dowolnie skonfigurować odkurzacz przemysłowy, wyposażyć go w dłuższe węże ssące, metalowe ssawy czy ssawki szczelinowe.

  Prosimy o kontakt w celu doboru odpowiedniego urządzenia czyszczącego tel. 721 065 666

 • Profesjonalne do...

  W tej kategorii znajdą Państwo odkurzacze przemysłowe Numatic do zbierania wody i mokrych zanieczyszczeń. W naszej ofercie posiadamy urządzenia czyszczące o różnej pojemności zbiornika na płynne zanieczyszczenia od małych 9 litrowych odkurzaczy do użytku domowego po przemysłowe maszyny czyszczące posiadające 70 litrowe zbiorniki oraz automatyczną pompę spustową. Osobną klasę stanowią odkurzacze do osuszania pomieszczeń po powodziach i odkurzacze dla straży pożarnej. Każda maszyna czyszcząca Numatic, jest wykonana z tworzywa o podwyższonej trwałości lub stali nierdzewnej i posiada 24 miesięczną gwarancję.

  Każdy odkurzacz Numatic dostępny w naszym sklepie sprzedawany jest z dedykowanym zestawem akcesoriów. Na życzenie możemy dobrać ssawki i rury ssące Numatic pod dowolne zastosowania.

 • Profesjonalne piorące

  W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę profesjonalnych odkurzaczy piorących Numatic. Oferujemy sprawdzone modele ekstraktorów o różnaych parametrach ciśnienia natrysku, podciśnienia i wielkości zbiorników na wodę czystą i brudną. Nasze odkurzacze piorące do prania tapicerki, dywanów i wykładzin oferują doskonały stosunek cena/jakość. Każda maszyna czyszcząca Numatic posiada 24 miesięczną gwarancję w systemie "door to door". Urządzenia czyszczące Numatic do prania dywanów, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, posiadają m.in mosiężne dysze, rury ze stali nierdzewnej, metalowe złączki oraz węże o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie ssawki do prania Numatic posiadają metalowe wzmocnienia, które zapobiegają ich ścieraniu.

  Jeżeli nie wiesz jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni, zadzwoń tel. 721065666, uzyskasz fachową pomoc i atrakcyjną ofertę cenową.

 • Profesjonalne plecakowe

  W naszym sklepie znajdą Państwo profesjonalne odkurzacze plecakowe angielskiej firmy Numatic. Sprzęt czyszczący do sprzątania trudno dostępnych miejsc. Odkurzacz plecakowy jest idealnym rozwiązaniem do czyszczenia kina, teatru, hal widowiskowych oraz środków komunikacji miejskiej. W naszej ofercie posiadamy odkurzcze plecakowe zasilane kablowo 230V oraz bateryjnie. Na specjalne życzenie możemy dostarczyć odkurzacze przemysłowe Numatic do czyszczenia samolotów pasażerkich. Oferowane odkurzacze charakteryzują się wysoką mocą 1100W oraz niską wagą i dużymi zbiornikami na zanieczyszczenia.

 • Profesjonalne z...

  Dla wymagających użytkowników, polecamy odkurzacze profesjonalne Numatic z filtrem HEPA. Są to doskonałe urządzenia czyszczące dla dla osób borykających się z alergiami. Dzięki zastosowaniu systemu filtracji o podwyższonej skuteczności są w stanie zebrać 99,97% zanieczyszczeń. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się z domu jak najwięcej szkodliwych zanieczyszczeń. Profesjonalny odkurzacz z tak wysokim poziomem filtracji, to także doskonała propozycja dla szpitali i placówek medycznych.

 • Odkurzacze bateryjne

  Absolutna nowość na polskim rynku odkurzacze bateryjne Numatic. Profesjonalne maszyny do sprzątania zasilane bateryjnie, sprawdzą się wszedzię tam gdzie nie ma możliwości użycia zasilania 230V. Posiadamy odkurzacze akumulatorowe o różnych pojemnościach, w tym także odkurzacze plecakowe oraz odkurzacze do zbierania wody i mokrych zanieczyszczeń. Każdy model zawiera dedykowane wyposażenie oraz akumulatory do odkurzacza. W ofercie posiadamy także odkurzacz przemysłowy, zasilany bateryjnie, wykonany ze stali nierdzewnej. Wszystkie bateryjne maszyny sprzątające Numatic zostały wyprodukowane w całości w Anglii.

 • Odkurzacze do kręgielni

  Ta kategoria zawiera specjalistyczne odkurzacze przemysłowe do kręgielni. Są to maszyny sprzątające dedykowane do czyszczenia torów w kręgielniach i syntetycznych boisk sportowych, oraz podłóg i parkietów. Dzięki unikalnej konstrukcji, są łatwe w prowadzeniu i obsłudze. Szeroka ssawa doskonale zbiera wszystkie luźne zanieczyszczenia, a przy tym jest całkowicie bezpieczna dla nawierzchni syntetycznych stosowanych w kręgielniach. Odkurzacze Numatic cechuje wysoka jakość wykoanania oraz 24 miesięczna gwarancja w systemie "door to door".

 • Odkurzacze centralne

  W naszej ofercie znajdą Państwo odkurzacze centralne w atrakcyjnych pakietach, razem z zestawami sprzątającymi on/off. Każda jednostka centralna wyposażona jest w zestaw sprzątający z włącznikiem w rączce. Odkurzacz centralny jest doskonałym uzupełnieniem domku jednorodzinnego, mieszkania bądź obiektu użytkowego.

 • Odkurzacze wodne i...
na stronę
124 produktów