Śledź nas na facebooku

Chemia dla myjni

 • dotpay

  dotpay

Chemia dla myjni Jest 31 produktów.

Profesjonalna chemia dla myjni, autodetailingu oraz klientów indywidualnych chcących zadbać o swoje auto. Wysokiej jakości środki chemiczne niemieckiej firmy Stockmeier, w tym doskonałe aktywne piany oraz środki do utrzymania czystości wewnątrz auta. W ofercie posiadamy także specjalną chemię dla myjni bezdotykowych - proszki ,płyny oraz osuszac...

Profesjonalna chemia dla myjni, autodetailingu oraz klientów indywidualnych chcących zadbać o swoje auto. Wysokiej jakości środki chemiczne niemieckiej firmy Stockmeier, w tym doskonałe aktywne piany oraz środki do utrzymania czystości wewnątrz auta. W ofercie posiadamy także specjalną chemię dla myjni bezdotykowych - proszki ,płyny oraz osuszacze. Ofertę uzupełniają produkty w małych opakowaniach dla klienta detalicznego z serii Stockmeier Shop - doskonałe produkty do autodetailingu. W naszej ofercie znajdą Państwo także profesjonalne produkty chemiczne do prania i usuwania zapachów z  tapicerek samochodwych. Uzupełnieniem naszego asortymentu są środki czystości oraz chemia dla myjni parowych. Oferujemy doskonałe środki chemiczne do prania metodą suchej piany w odkurzaczach Santoemma T-FOAM

Służymy fachowym doradztwem z zakresu chemii myjniowej, organizujemy szkolenia i pokazy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontak tel. 721 065 666

Więcej
 • Aktywne piany Pre-Wash

  W tej kategorii znajdą Państwo aktywne piany do mycia wstępnego pojazdów osobowych i ciężarowych na myjniach wodnych i parowych. W ofercie posiadamy produkty o różnym stopniu pH, aktywne środki pianotwórcze bezpieczne dla lakierów samochodowych. Ten dział zawiera także mocne jednoskładnikowe piany, nie wymagające wstępnego mieszania o sile działania takiej samej jak popularne produkty typu dimmer. Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej chemii dla myjni typu TFR - czyli traffic film remover - jest to odpowiedni dział. Posiadacze myjek ciśnieniowych wyposażonych w pianownicę znajdą tutaj aktywną pianę tworzącą efekt śniegu.

 • Mycie zasadnicze

  Po wstępnym myciu auta aktywną pianą, czas na mycie zasadnicze delikatnym detregentem usuwającym resztki brudu z pojazdu. Oferujemy całkowicie bezpieczną dla lakieru samochodowego chemię dla myjni. W naszej ofericie znajdą Państwa piany i szampony nadające połysk po umyciu pojazdu. Produkty wysokopieniące, tworzą gęstą i doskonale pachnącą pianę do mycia auta. Przy myciu ręcznym zalecamy używanie dwóch wiaderek z wodą i rękawicy z mikrofibry.

 • Koła, felgi i opony

  Profesjonalne środki chemiczne do czyszczenia i mycia felg oraz pielęgnacji i nabłyszczania opon. Czernidła trwale przywracają kolor gumy i tworzyw na zderzakach i listwach zewnętrznych. Środki do konserwacji pielęgnują gumę, przywracają elastyczność i zapobiegają pękaniu opon. Do silnie zabrudzonych felg aluminiowych polecamy środki na bazie kwasu, które doskonale usuwają wszelkie osady z klocków hamulcowych, pył drogowy i brud. Środki do pielęgnacji opon najlepiej nanosić za pomocą aplikatora gąbkowego lub pędzelka.

 • Kokpit,szyby i tworzywa

  Produkty do konserwacji, czyszczenia i pielęgnacji kokpitu, deski rozdzielczej i elementów z tworzyw sztucznych wewnątrz auta. Doskonałe dressingi do deski rozdzielczej Cocpitpflege, posiadają właściwości antystatyczne. Środki niezbędne w myjni samochodwej oraz u osób dbających o niennagany wygląd swojego auta. Wszystkie środki zalecamy nakładać na wcześnej oczyszczoną powierzchnię, przy użyciu ściereczki z mikrofibry bądź aplikatora gąbkowego. 

 • Czyszczenie tapicerki

  Profesjonalne płyny do prania tapicerki w formie koncentratu, oraz proszki do odkurzaczy piorących. Wszystkie produkty z tej kategorii są niskopieniące, przeznaczone do czyszczenia ręcznego oraz do odkurzaczy piorących. Szczególnie polecamy proszek do prania tapicerki i dywanów EX-1, oraz płyn do prania tapicerki KT22. Pamiętajmy by tapicerkę lub dywan dobrze odkurzyć na sucho przed praniem, oszczędzi to nasz czas i zapobiegnie przemaczaniu materiału. Ważne jest także użycie prespray-u, czyli wstępnego oprysku chemii wykonanego opryskiwaczem, mającym na celu zmiękczyć brud.

 • APC (All purpose cleaner)
 • Usuwanie smoły i owadów
 • Tworzywa zewnętrzne
 • Woskowanie lakieru
 • Zestawy kosmetyków
 • Myjnia bezdotykowa i...
 • Woski i osuszacze
 • Utrzymanie czystości...
 • Mycie silnika

  Koncentraty do mycia silnika i komory, odtłuszczania. Mycie mocno zabrudzonych powierzchni. Środki do odtłuszczania, usuwania smarów i olejów. Koncentraty do mycia przemysłowego. Środki chemiczne do mycia aut osobowych i ciężarowych.

 • Piany aktywne
na stronę
31 produktów