Śledź nas na facebooku

Stockmeier

  • dotpay

    dotpay

Stockmeier Jest 21 produktów.

Profesjonalne środki czyszczące w formie koncentratów niemieckiech firmy Stockmeier. Oferujemy profesjonalą chemię do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni zmywalnych. Koncentraty czyszczące do maszyn czyszczących i szorowarek przemysłowych.  Specjalistyczne środki do prania i szamponowania dywanów i wykładzin. Koncentraty i nabłyszczacze ...

Profesjonalne środki czyszczące w formie koncentratów niemieckiech firmy Stockmeier. Oferujemy profesjonalą chemię do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni zmywalnych. Koncentraty czyszczące do maszyn czyszczących i szorowarek przemysłowych.  Specjalistyczne środki do prania i szamponowania dywanów i wykładzin. Koncentraty i nabłyszczacze do zmywarek gastronomicznych. Chemia do mycia przemysłowego obietków, szkół, magazynów i hal produkcyjnych. W ofercie posiadamy wysokospecjalistyczne środki czyszczące Stockmeier Chemie do usuwania polimerów, śladów po kółkach gumowych oraz do czyszczenia posadzek z substancji oleistych i chłodziw .

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną Stockmeier Chemie. Zadzwoń tel. 721 065 666 i zapytaj. Pomorzemy dobrać odpowiednie środki chemiczne i rozpiszemy plan higieny dla obiektu. 

Więcej
na stronę
21 produktów