Śledź nas na facebooku

Środki czyszczące

 • dotpay

  dotpay

Środki czyszczące Jest 107 produktów.

Środki czyszczące mają ogromne znaczenie podczas pracy. Polecane przez nas środki dostosowane są do każdego rodzaju zabrudzenia. Posiadamy środki do maszyn i urządzeń czyszczących oraz środki do gastronomii czy sanitariów. W ofercie szeroka gama produktów do prania dywanów, wykładzin i tapicerki. W naszym sklepie znajdzies chemię takich producen...

Środki czyszczące mają ogromne znaczenie podczas pracy. Polecane przez nas środki dostosowane są do każdego rodzaju zabrudzenia. Posiadamy środki do maszyn i urządzeń czyszczących oraz środki do gastronomii czy sanitariów. W ofercie szeroka gama produktów do prania dywanów, wykładzin i tapicerki. W naszym sklepie znajdzies chemię takich producentów jak Kleen, Prochem, Stockmeier oraz chemię sygnowaną naszym logiem.

Więcej
 • Stockmeier

  Profesjonalne środki czyszczące w formie koncentratów niemieckiech firmy Stockmeier. Oferujemy profesjonalą chemię do czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni zmywalnych. Koncentraty czyszczące do maszyn czyszczących i szorowarek przemysłowych.  Specjalistyczne środki do prania i szamponowania dywanów i wykładzin. Koncentraty i nabłyszczacze do zmywarek gastronomicznych. Chemia do mycia przemysłowego obietków, szkół, magazynów i hal produkcyjnych. W ofercie posiadamy wysokospecjalistyczne środki czyszczące Stockmeier Chemie do usuwania polimerów, śladów po kółkach gumowych oraz do czyszczenia posadzek z substancji oleistych i chłodziw .

  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną Stockmeier Chemie. Zadzwoń tel. 721 065 666 i zapytaj. Pomorzemy dobrać odpowiednie środki chemiczne i rozpiszemy plan higieny dla obiektu. 

 • Kleen

  Firma KLEEN PURGATIS GmbH założona została w Opolu, w 1882 roku. Obecnie firma wchodzi w skład grupy kapitałowej BUDICH-Gruppe.KLEEN PURGATIS GmbH to 128-letnia tradycja w tworzeniu produktów najwyższej jakości ,doświadczenie i wiedza w tworzeniu preparatów chemicznych do czyszczenia i pielęgnacji o szerokim zastosowaniu.

 • ktrade.pl

  Profesjonalne środki do prania dywanów, wykładzin oraz tapicerki samochodowej. Wysoka jakość w przystępnej cenie.

 • Prochem

  Specjalistyczne środki do prania dywanów, wykładzin oraz tapicerki. Produkty dedykowane oraz profesjonalne odplamiacze. Firma Prochem, należy do światowej czołówki producentów chemii profesjonalnej. W ofercie tego producenta znajdziemy płyny oraz proszki do odkurzaczy piorących. Profesjonalne prespray- e, płukanki oraz odplamiacze.

na stronę
107 produktów