Śledź nas na facebooku

Profesjonalne do zbierania wody

  • dotpay

    dotpay

Profesjonalne do zbierania wody Jest 14 produktów.

W tej kategorii znajdą Państwo odkurzacze przemysłowe Numatic do zbierania wody i mokrych zanieczyszczeń. W naszej ofercie posiadamy urządzenia czyszczące o różnej pojemności zbiornika na płynne zanieczyszczenia od małych 9 litrowych odkurzaczy do użytku domowego po przemysłowe maszyny czyszczące posiadające 70 litrowe zbiorniki oraz automatyczn...

W tej kategorii znajdą Państwo odkurzacze przemysłowe Numatic do zbierania wody i mokrych zanieczyszczeń. W naszej ofercie posiadamy urządzenia czyszczące o różnej pojemności zbiornika na płynne zanieczyszczenia od małych 9 litrowych odkurzaczy do użytku domowego po przemysłowe maszyny czyszczące posiadające 70 litrowe zbiorniki oraz automatyczną pompę spustową. Osobną klasę stanowią odkurzacze do osuszania pomieszczeń po powodziach i odkurzacze dla straży pożarnej. Każda maszyna czyszcząca Numatic, jest wykonana z tworzywa o podwyższonej trwałości lub stali nierdzewnej i posiada 24 miesięczną gwarancję.

Każdy odkurzacz Numatic dostępny w naszym sklepie sprzedawany jest z dedykowanym zestawem akcesoriów. Na życzenie możemy dobrać ssawki i rury ssące Numatic pod dowolne zastosowania.

Więcej
na stronę
14 produktów