Śledź nas na facebooku

Profesjonalne piorące

  • dotpay

    dotpay

Profesjonalne piorące Jest 33 produktów.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę profesjonalnych odkurzaczy piorących Numatic. Oferujemy sprawdzone modele ekstraktorów o różnaych parametrach ciśnienia natrysku, podciśnienia i wielkości zbiorników na wodę czystą i brudną. Nasze odkurzacze piorące do prania tapicerki, dywanów i wykładzin oferują doskonały stosunek cena/jakość. Każda masz...

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę profesjonalnych odkurzaczy piorących Numatic. Oferujemy sprawdzone modele ekstraktorów o różnaych parametrach ciśnienia natrysku, podciśnienia i wielkości zbiorników na wodę czystą i brudną. Nasze odkurzacze piorące do prania tapicerki, dywanów i wykładzin oferują doskonały stosunek cena/jakość. Każda maszyna czyszcząca Numatic posiada 24 miesięczną gwarancję w systemie "door to door". Urządzenia czyszczące Numatic do prania dywanów, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, posiadają m.in mosiężne dysze, rury ze stali nierdzewnej, metalowe złączki oraz węże o podwyższonej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Wszystkie ssawki do prania Numatic posiadają metalowe wzmocnienia, które zapobiegają ich ścieraniu.

Jeżeli nie wiesz jaki model będzie dla Ciebie odpowiedni, zadzwoń tel. 721065666, uzyskasz fachową pomoc i atrakcyjną ofertę cenową.

Więcej
na stronę
33 produktów