Śledź nas na facebooku

Wózki hotelowe

  • dotpay

    dotpay

Wózki hotelowe Jest 25 produktów.

W tym dziale oferujemy profesjonalne wózki hotelowe dla segmentu HORECA. Wózki do pościeli brudnej i czystej, charakteryzują się różną wielkością worków na brudną pościel oraz ilością segmentów do przechowywania czystych tekstyliów. Wózki hotelowe angielskiego producenta, firmy Numatic, są dostępne w dwóch wersjach HF - z drzwiczkami sztywnymi, ...

W tym dziale oferujemy profesjonalne wózki hotelowe dla segmentu HORECA. Wózki do pościeli brudnej i czystej, charakteryzują się różną wielkością worków na brudną pościel oraz ilością segmentów do przechowywania czystych tekstyliów. Wózki hotelowe angielskiego producenta, firmy Numatic, są dostępne w dwóch wersjach HF - z drzwiczkami sztywnymi, oraz FF z roletą. Każdy wózek serwisowy przeznaczony dla hotelu ma możliwość instalacji kuwet na dodatkowe wyposażenie, w zależności od modelu. Duże, łożyskowane kółka zapewniają cichą trakcje i ergonomię użytkowania.

Oferujemy, także wózki hotelowe na specjalne zamówienie, dostosowane idealnie do Państwa potrzeb. W celu wyboru odpowiedniego modelu wózka hotelowego, prosimy o kontakt z naszym doradcą.

Więcej
na stronę
25 produktów