Śledź nas na facebooku

Maszyny czyszczące

 • dotpay

  dotpay

Maszyny czyszczące Jest 37 produktów.

W tym dziale oferujemy Państwu maszyny czyszczące oraz szorowarki jednotarczowe do sprzątania, dla małych, średnich oraz dużych firm sprzątających. Przeznaczone do czyszczenia wszystkich typów podłóg i posadzek zmywalnych.Szorowarki do podłóg Numatic, różnią się wielkością zbiorników na wodę czystą i brudną, szerokością roboczą czyszczonej i osu...

W tym dziale oferujemy Państwu maszyny czyszczące oraz szorowarki jednotarczowe do sprzątania, dla małych, średnich oraz dużych firm sprzątających. Przeznaczone do czyszczenia wszystkich typów podłóg i posadzek zmywalnych.Szorowarki do podłóg Numatic, różnią się wielkością zbiorników na wodę czystą i brudną, szerokością roboczą czyszczonej i osuszanej powierzchni oraz wielkością szczotek i padów czyszczących oraz różną mocą silników zasilających układ ssący i napęd szczotki. Wszystkie maszyny do sprząrania Numatic, posiadają przemysłową przekładnię planetarną. Do dyspozycji klienta firma Numatic oddaje zmywarki do podłóg zasilane kablowo i bateryjne - by ułatwić dobór optymalnej maszyny do Państwa potrzeb.Maszyny czyszczące firmy Numatic, z 2 letnią gwarancją. Nasz serwis działa w ciągu 48 godzin. Wraz z maszynami oferujemy środki czyszczące.

Więcej
 • Urządzenia czyszczące

  W naszym sklepie oferujemy maszyny czyszczące, dostosowane do każdego rodzaju posadzek oraz powierzchni. Urządzenia czyszczące Numatic posiadają różne szerokości robocze pracy, dostosowane do wielkości obiektu. Są to szerokości pracy szorowarki odpowiednio 45cm, 55cm, orac 65cm. Każdy oferowany przez nas automat czyszczący posiada w podstawowym wyposażeniu uchwyt pada lub szczotkę twardą do wyboru. Do każdego automatu szorująco-zbierającego dobierzemy odpowiednie środki chemiczne specjalnie pod Państwa obiekt. Dzięki urządzeniom Numatic, jesteś w stanie znacząco skrócić czas pracy oraz zredukować koszta, w porównaniu do konwencjonalnych technik pielęgnacji podłóg sportowych i posadzek.

 • Szorowarki i polerki

  Przedstawiamy pełną ofertę przemysłowych szorowarek do podłóg i polerek jednotarczowych Numatic. Maszyny jednotarczowe angielskiego producenta występują w szerokościach roboczych 13", 14" oraz 16" cali. Każde z tych urządzeń czyszczących posiada solidną przekładnię planeterną i przemysłowy silnik o durzej mocy. Szorowarki oferowane w naszym sklepie posiadają pełny kpl. akcesoriów, do wyboru m.in szczotka twarda, uchwyt pada oraz szczotka do prania dywanów i wykładzin. Maszyny posiadają różne prędkości obrotowe od 150 obr/min w przypadku urządzeń szorujących do 1500obr/min w przypadku polerek do podłóg.

 • Dmuchawy do osuszania...

  Profesjonalne dmuchawy przyśpieszają czas schnięcia wypranych dywanów i wykładzin. Można je także stosować w procesie czyszczenia posadzek szorowarkami automatycznymi. Dmuchawy do osuszania znacząco skracają czas schnięcia wyczyszczonych posadzek i umożliwiają szybsze użytkowanie korytarzy i ciągów komunikacyjnych czyszczonych maszynami czyszczącymi.

na stronę
37 produktów