Śledź nas na facebooku

Urządzenia czyszczące

 • dotpay

  dotpay

Urządzenia czyszczące Jest 28 produktów.

W naszym sklepie oferujemy maszyny czyszczące, dostosowane do każdego rodzaju posadzek oraz powierzchni. Urządzenia czyszczące Numatic posiadają różne szerokości robocze pracy, dostosowane do wielkości obiektu. Są to szerokości pracy szorowarki odpowiednio 45cm, 55cm, orac 65cm. Każdy oferowany przez nas automat czyszczący posiada w podstawowym ...

W naszym sklepie oferujemy maszyny czyszczące, dostosowane do każdego rodzaju posadzek oraz powierzchni. Urządzenia czyszczące Numatic posiadają różne szerokości robocze pracy, dostosowane do wielkości obiektu. Są to szerokości pracy szorowarki odpowiednio 45cm, 55cm, orac 65cm. Każdy oferowany przez nas automat czyszczący posiada w podstawowym wyposażeniu uchwyt pada lub szczotkę twardą do wyboru. Do każdego automatu szorująco-zbierającego dobierzemy odpowiednie środki chemiczne specjalnie pod Państwa obiekt. Dzięki urządzeniom Numatic, jesteś w stanie znacząco skrócić czas pracy oraz zredukować koszta, w porównaniu do konwencjonalnych technik pielęgnacji podłóg sportowych i posadzek.

Więcej
 • Maszyny bateryjne

  W tym dziale przedstawiamy ofertę bateryjnych maszyn czyszczących, do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg twardych. Szorowarki akumulatorowe mają zastosowanie przy czyszczeniu szkół, obietków urzyteczności publicznej, hak i magazynów oraz zakładów przemysłowych. Zasilane bateryjnie urządzenia czyszczące Numatic różnią się wielkością zbiorników na wodę czystą i brudną, szerokością roboczą a także pojemnością akumulatorów. Wszystkie maszyny do czyszczenia zostały wyposażone w ssawę zbierającą oraz szczotkę lub uchwyt pada do wyboru. Wszystkie bateryjne urządzenia czyszczące Numatic zostały wyprodukowane w Anglii, z materiałów najwyższej jakości, posiadają ramę nośną ze stali nierdzewnej oraz wzmocnione tworzywa. Dla większej wygody urzytkowania duże szorowarki bateryjne posiadają trakcję lub są samojezdne wyposażone w fotel operatora i zmienną szerokość pracy.

 • Maszyny kablowe

  W tym dziale przedstawiamy kablowe maszyny czyszczące dla szkół, placówek użyteczności publicznej i wszystkich obiektów, gdzie istnieje możliwość pracy urządzeniem czyszczącym zasilanym sieciowo. Kablowe szorowarki do podłóg są doskonałym, uzasadnionym ekonomicznie wyborem. W czasie eksploatacji nie musimy martwić się o ładowanie akumulatorów maszyny sprzątającej. Kablowe szorowarki Numatic, występują w różnych szerokościach roboczych, tak by bez problemu dopasować zmywarkę do podłóg, do Państwa obiektu. Firma Numatic oferuje urządzenia do sprzątanie wyposażone w szczotki walcowe, jednotarczowe, szczotki do szamponowania dywanów i wykładzin oraz uchwyty padów czyszczących.

  Zapraszamy do kontaktu, w celu doboru odpowiedniej maszyny czyszczącej pod nr. tel. 721 065 666

na stronę
28 produktów