Śledź nas na facebooku

  • dotpay

    dotpay

Odkurzacz do gipsu, gładzi i pyłów. Profi 45 MF odkurzacze do ciężkich zadań.

Odkurzacz do gipsu, gładzi i pyłów. Profi 45 MF odkurzacze do ciężkich zadań.

Do naszej oferty wprowadziliśmy profesjonalne odkurzacze Profi z serii 45 MF do gipsu oraz drobnych pyłów. Są to profesjonale maszyny przeznaczone do pracy ze szlifierkami i bruzdownicami, oraz wszelkimi innymi urządzeniami szlifującymi, w tym cykliniarkami i froterkami. Odkurzacze wykonane ze stali nierdzewnej, osadzone na stelażach z kółkami ułatwiającymi transport i manewrowanie. Prosta i trwała konstrukcja w sam raz do ciężkiej pracy na budowie lub warsztacie lakierniczym.

Odkurzacze Profi posiadają multifiltr z funkcją samoczyszczenia. Innowacyjna konstrukcja filtra zapobiega jego zapychaniu przez drobne pyły. Multifiltr jest filtrem specjalnym do szczególnie uciążliwych pyłów i zanieczyszczeń. Doskonale radzi sobie z gipsem, pyłem, cementem, sadzą, pyłem budowlanym, pyłem drzewnym etc.

 

Zasada działania multifiltra polega na tym, iż jest wykonany z kilkunastu rurek uszytych ze specjalnego materiału, pokrytego teflonem. Wewnątrz rurek są specjalne sprężyny dobrane do siły ssania odkurzacza. Sprężyny kurczą się i rozciągają podczas pracy odkurzacza, oczyszczając filtr. Pył trafia na dno zbiornika. Proces samooczyszczania filtra przebiega w sposób ciągły. Odkurzacz nie traci siły ssania i podciśnienia.

Zobacz film, jak działają odkurzacze do gipsu i pyłu firmy Profi:

Odkurzacze do pyłów Profi 45 MF, wyposażone są w duża trzykomorową turbinę o mocy 1550W, która generuje olbrzymie podciśnienie 40kPa. Odkurzacz poradzi sobie z każdym pyłem.

Producent oferuje zbiorniki wykonane ze stali nierdzewnej o pojemności od 15L do 80L. Odkurzacze są wyposażone w gniazdo do przyłączenia elektronarzędzi oraz dwustopniową regulację siły ssania.

Profi 45 MF to odkurzacz niezastąpiony na budowie przy szlifowaniu gładzi oraz w warsztatach blacharsko-lakierniczych, w strefie przygotowania auta do lakierowania.

Pełną ofertę produktów Profi można znaleźć w naszym sklepie