Śledź nas na facebooku

 • dotpay

  dotpay

profesjonalne maszyny czyszczące Numatic ktrade.pl

Profesjonalne maszyny czyszczące Numatic

numatic tt4045

Maszyna Numatic TT4045 - najczęściej kupowana maszyna czyszcząca przez szkoły i firmy sprzątające.

Zapytaj o cenę tel.721065666 email biuro@ktrade.pl

Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń czyszczących do wszystkich rodzajów podłóg. Sprzedajemy maszyny czyszczące i szorowarki jednotarczowe na terenie całego kraju.

Zapewniamy

  • wybór z pośród pełnej oferty maszyn czyszczących angielskiej firmy Numatic
  • niskie ceny i elastyczną politykę cenową
  • szybki czas dostawy
  • profesjonalne doradztwo
  • serwis gwarancyjny na terenie całego kraju
  • bezpłatny pokaz maszyn u klienta


Wyposażyliśmy w sprzęt i maszyny czyszczące wiele szkół, firm sprzątających, salonów samochodowych oraz zakładów przemysłowych i firm budowlanych.

Maszyny czyszczące służą do mechanicznego czyszczenia podłóg. Do najpopularniejszych należą automaty szorująco-zbierające, które w jednym przebiegu szorują i osuszają czyszczoną powierzchnię, oraz szorowarki jednotarczowe.

Automaty szorująco zbierającesą urządzeniami, które jednocześnie czyszczą i osuszając podłogę. Szczota twarda lub pad czyszczący szoruje, natomiast ssawa znajdująca się w tylnej częsci maszyny zbiera nadmiar wody.

Szorowarki jednotarczowe i polerki wysokoobrotowemaszyny jednotarczowe służą do gruntownego i bieżącego czyszczenia podłóg, nie posiadają funkcji odsysania brudnej wody, po ich użyciu konieczne jest zebranie brudnej wody mopem, odkurzaczem lub automatem szorująco-zbierającym.

Urządzenia czyszczące wysoobrotowe - polerki jednotarczowe służą do polerowania podłóg, usuwania smug i zacieków oraz drobnych zanieczyszczeń. Wysoka prędkość obrotowa pada nadaje połysk podłodze.

Wybór maszyny czyszczącej o odpowiedniej wydajności pracy

Każdy typ maszyny charakteryzuje się różną szerokością roboczą - rozmiarem szczotki lub uchwytu do padów, pojemnością zbiorników na detergent i brudną wodę, mocą silników szczotek i ssaw. Kolejnym aspektem jest rodzaj zasilania, wyróżniamy maszyny czyszczące kablowe oraz maszyny czyszczące bateryjne

Wybierając odpowiednią maszynę należy wziąść pod uwagę specyfikę obiektu, na którym ma być użytkowana. W celu wyboru odpowiedniej maszyny prosimy o kontakt telefoniczny tel. 721065666 bądź mailowy biuro@ktrade.pl.