Śledź nas na facebooku

  • dotpay

    dotpay

odkurzacz pioracy

Jaki odkurzacz piorący wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne odkurzacze piorące angielskiej firmy Numatic International. Wszystkie z 24 miesięczną polską gwarancją w systemie "door to door" i bogatym wyposażeniem dodatkowym.

Zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny i fachowe doradztwo w doborze sprzętu.

Zadzwoń i zapytaj tel. 721 065 666 lub napisz biuro@ktrade.pl

Właściwy wybór odkurzacz piorącegonumatic ctd 570-2

Osobom nie majacym wcześniej styczności z tego typu sprzętem i początkującym w branży prania dywanów i tapicerek, ciężko jest dokonać właściwego wyboru. Dlatego bardzo ważne jest fachowe doradztwo. Należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań: jakie zadania ma wykonywać zakupiony przez Państwa sprzęt?, na jakich metrażach będzie pracował?, co będzie prane?

Inny odkurzacz piorący do autodetailingu inny do firmy sprzątającej

W zależności od rodzaju wykonywanej działalności, odkurzacz piorący musi posiadać odpowiednie parametry pracy. I tak np. dla usług mobilnych ważne będą kompaktowe wymiary sprzętu,ergonomia, waga i jak najwyższe parametry pracy w danym przedziale cenowym sprzętu. Osoba, która przymierza się do pracy na dużych metrażach musi zwracać uwagę na wielkość zbiorników odkurzacza. 

Na jakie parametry zwracać uwagę w odkurzaczu piorącym

Do najważniejszych należy ilość przepływającego powietrza przez turbinę, jej rodzaj oraz podciśnienie, które jest w stanie wygenerować. Niebagatelny wpływ na pracę sprzętu ma także pompa natryskowa. Ważnym aspektem są także materiały użyte do wykonania rur, dysz i złączek. W następnej kolejności należy rozpatrywać wagę, wielkość zbiorników, wyposażenie dodatkowe i zasięg roboczy urządzenia.