Follow us on Facebook

Maszyny czyszczące - bateryjne szorowarki do posadzek

Maszyny czyszczące - bateryjne szorowarki do posadzek

Często specyfika i metraż obiektu, uniemożliwia zastosowanie kablowej maszyny czyszczącej. Bieżące czyszczenie ciągów komunikacyjnych w marketach i długich korytaży, duże hale i magazyny oraz parkingi podziemne wymagają zastosowania urządzeń czyszczących zasilanych bateryjnie.

Jakimi kryteriami, kierować się przy wyborze akumulatorowej szorowarki do posadzek? Prosta i solidna konstrukcja ramy nośnej konstrukcja, duże zbiorniki na wodę czystą i brudną, rozmiar pada i szerokość ssawy, to podstawowe wymogi które musi spełnić szorowarka przemysłowa.

Przy wyborze kierujmy się także maksymalnie uproszczoną elektroniką sterującą pracą urządzenia czyszczącego oraz rodzajem akumulatorów i pojemnością akumulatorów. Najlepszą opcją są baterie żelowe.

Analizując powyższy tekst nasuwają się dwaj faworyci w kategorii czyszczących maszyn bateryjnych, jest to Numatic TTB 4045 oraz jego większy brat TTB 4055.

Maszyny czyszczące angielskiego producenta, firmy Numatic, wyróżniają się trwałą i prostą konstrukcją, posiadają w podstawowym wyposażeniu baterie żelowe oraz szczotkę twardą lub uchwyt pada do wyboru.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę urządzeń czyszczących do automatycznego mycia podłóg. Służymy bezpłatnym doradztwem. Nasze szorowarki przemysłowe bez trudu radzą sobie z ciężkimi zabrudzeniami, usuwają zabrudzenia pochodzenia olejowego, smary, nagromadzone osady oraz stare powłoki polimerowe.

Maszynami czyszczącymi Numatic, jesteśmy w stanie usunąć z podłóg przemysłowych i warsztatowych ślady po gumie i kółkach od wózków widłowych.

Zapewniamy dostawę i serwis na terenie całego kraju. Dostarczyliśmy maszyny czyszczące do wielu placówek oświatowych, zakładów przemysłowych i magazynów.

Maszyny czyszczące Numatic bateryjne

Zadzwoń tel.721 065 666 lub napisz maila na adres biuro@ktrade.pl by uzyskać specjalną ofertę promocyjną na zestaw maszyna czyszcząca + chemia.