Śledź nas na facebooku

Maszyny czyszczące

  • dotpay

    dotpay

Numatic TTB 6652T Automat szorująco-zbierający Zobacz większe

Dodaj do listy życzeń

Numatic TTB 6652T Automat szorująco-zbierający

Największa prowadzona maszyna czyszcząca Numatic w wersji bateryjnej. Szerokość pracy 65 cm i duże 60 litrowe zbiorniki.

Więcej szczegółów

TTB 6652T

New

100 szt.

30 627,00 zł brutto

Zaawansowany technologicznie, największy z dostępnych automatów czyszczących, który wykorzystuje zasilanie bateryjne. Urządzenie marki Numatic TTB 6652T to sprzęt o najwyższej wydajności w swojej klasie, a przy tym stosunkowo prostej konstrukcji, która wyklucza konieczność kosztownego serwisowania.

Ze względu na zastosowanie baterii o pojemności 200 Ah, urządzenie gwarantuje ciągłą pracę przez minimum 3,5 godziny. W korpusie automatu zaimplementowano także dwa duże, 60-litrowe zbiorniki na czystą i brudną wodę, które można w błyskawiczny sposób uzupełniać i opróżniać przy wykorzystaniu giętkiego węża spustowego.

Numatic TTB 6652T doskonale sprawdza się przy regularnym i doraźnym czyszczeniu zróżnicowanych powierzchni użytkowych, tj. od płytek podłogowych, przez gres i sztuczne okładziny typu PCV, aż do porowatego betonu. Ze względu na zastosowanie najwyższej jakości komponentów, wykorzystanych do budowy automatu, sprzęt wykazuje się najwyższą odpornością na wodę, chemiczne środki czyszczące oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne.

Projektanci odpowiedzialni za przygotowanie automatu TTB 6652T zadbali o ergonomiczny interfejs użytkownika, a także bezproblemowy dostęp do wszystkich podzespołów przy wykorzystaniu czytelnego panelu operatora.

W zależności od wybranego rodzaju szczotki oraz pada, automat pozwala na elastyczne dopasowanie się do powierzchni, a także indywidualnych preferencji użytkownika ? Numatic TTB 6652T to sprzęt, który doskonale sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach, będąc odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie ekip sprzątających przy wymagających zjazdach i podjazdach.

Do kompletu z urządzeniem, nasza firma dołącza szczotkę czyszczącą.

Napisz opinię

Numatic TTB 6652T Automat szorująco-zbierający

Numatic TTB 6652T Automat szorująco-zbierający

Największa prowadzona maszyna czyszcząca Numatic w wersji bateryjnej. Szerokość pracy 65 cm i duże 60 litrowe zbiorniki.

Napisz opinię

30 podobnych produktów: